Doelmannen

31 Bill Lathouwers
18.09.1999

50 Thiam Chevaughn
22.01.2001

Verdedigers

32 Glenn Van den Bogaert
27.01.1998

33 Vincent Van Dijck
02.04.1998

34 Xandro Vanbroeckhoven
28.10.1997

35 Daan van der Harst
18.12.1998

46 Martynas Medelinskas
16.07.1998

51 Matteo Waem
21.06.2000

Middenvelders

36 Younes Teghmas
15.01.1999

42 Gregory Punt
28.05.1998

44 Sander van der Veer
08.08.1998

48 Nando Nöstlinger
15.01.1998

52 Cédérique Temmerman
16.06.2000

53 Nabil Cherkaoui
07.07.1997

54 Roberto Nunez Manas
03.01.1996

Aanvallers

39 Larry Ofosuhene
05.03.1999

41 Michel Gysels
09.04.1997

45 Arnis Latifaj
11.09.1998

47 Gounè Niangadou
28.12.1997

49 Adilson Mendes
21.03.1997

Trainersstaff

T1: Ken Bastin

T2: Sven Van Den Broeck

T3: Tim Jansen

Begeleiding

Kine: Luc Smets

Team Manager: Michel Bultynck

Afgevaardigde: Luc Rossey

Materiaalman: Filip Vandeputte

Speellocatie

Zonder tegenbericht spelen de Beloften hun thuiswedstrijden op het veld van K Rochus FC Deurne: Boterlaarbaan 150, 2100 Deurne. De thuiswedstrijden starten om 19.30u.

Wedstrijdkalender

Oefenwedstrijden
Datum Uur Type Thuisploeg Uitploeg Uitslag
6/01/18 14.30u oefen R. Cappellen FC 1 Royal Antwerp FC 2 3 – 1
13/01/18 16.00u oefen Dikkelvenne 1 Royal Antwerp FC 2 4 –  1
16/01/18 20.00u oefen s Gravenwezel Royal Antwerp FC 2 1 – 6
1/02/18 20.00u oefen City Pirates Royal Antwerp FC 2 3 – 4
8/02/18 20.00u oefen Ternesse VV Royal Antwerp FC 2 2 – 2
15/03/18 19.30u oefen Royal Antwerp FC 2 KVC Westerlo 2 1 – 2
Nationale competitie en Beker Van België
Datum Uur Type Thuisploeg Uitploeg Uitslag
07/08/2017 19.30 C-1 S.T.V.V. Royal Antwerp FC 2 – 0
21/08/2017 20.00 C-2 Royal Antwerp FC R Standard CL 1 – 7
28/08/2017 20.00 C-3 KV Kortrijk Royal Antwerp FC 4 – 2
04/09/2017 19.30 bvb u21 Royal Antwerp FC R.E. Mouscron 2 – 0
07/09/2017 19.30 C-4 Royal Antwerp FC RSC Anderlecht 1 – 1
12/09/2017 19.30 bvb u21 ASV Geel Royal Antwerp FC 1 – 1
18/09/2017 19.30 C-5 KRC Genk Royal Antwerp FC 3 – 2
25/09/2017 20.00 C-6 Royal Antwerp FC Sporting Charleroi 2 – 2
02/10/2017 19.30 C-7 KV Oostende Royal Antwerp FC 4 – 1
09/10/2017 19.30 bvb u21 Royal Antwerp FC KVC Westerlo 3 – 1
16/10/2017 20.00 C-8 Royal Antwerp FC KAA Gent 2 – 1
23/10/2017 19.30 C-9 Royal Antwerp FC YRKV Mechelen 4 – 2
30/10/2017 19.30 C-10 Club Brugge KV Royal Antwerp FC 2 – 1
06/11/2017 19.30 C-11 Royal Antwerp FC KSC Lokeren OV 1 – 1
13/11/2017 19.30u bvb u21 RSC Anderlecht Royal Antwerp FC 2 – 0
21/11/2017 20.00 C-12 KAS Eupen Royal Antwerp FC 2 – 2
27/11/2017 20.00 C-13 Royal Antwerp FC R.E. Mouscron 0 – 0
04/12/2017 19.30 C-14 Waasland-Beveren Royal Antwerp FC  5 – 0
11/12/2017 19.30 C-15 Royal Antwerp FC SV Zulte Waregem  afgelast
Nationale Reserven: Play Off 2
Datum Uur Type Thuisploeg Uitploeg Uitslag
22/01/18 19.30 PO2 – 1 Waasland-Beveren Royal Antwerp FC 2 – 3
29/01/18 19.30 PO2 – 2 Royal Antwerp FC R.E. Mouscron 2 – 3
5/02/18 19.30 PO2 – 3 Royal Antwerp FC Sporting Charleroi 2 – 0
12/02/18 19.30 PO2 – 4 STVV Royal Antwerp FC 1 – 2
19/02/18 19.30 PO2 – 5 Royal Antwerp FC KV Kortrijk 5 – 3
26/02/18 19.30 PO2 – 6 KAS Eupen Royal Antwerp FC 4 – 2
5/03/18 19.30 PO2 – 7 Royal Antwerp FC SV Zulte Waregem 0 – 5 (FF)
12/03/18 20.00 PO2 – 8 Royal Antwerp FC Waasland-Beveren 1 – 6
19/03/18 19.30 PO2 – 9 R.E. Mouscron Royal Antwerp FC 0 – 3
2/04/18 19.30 PO2 – 10 Sporting Charleroi Royal Antwerp FC 2 – 0
9/04/18 20.00 PO2 – 11 Royal Antwerp FC STVV 1 – 4
23/04/18 19.30 PO2 – 12 KV Kortrijk Royal Antwerp FC
30/04/18 19.30 PO2 – 13 Royal Antwerp FC KAS Eupen
7/05/18 19.30 PO2 – 14 SV Zulte Waregem Royal Antwerp FC

Trainingsprogramma

Dag Datum Uur Type Uur Type
MA 16.04 16.00u Training
DI 17.04 19.30u Match: RAFC U21 – CITY PIRATES
WO 18.04 Vrij
DO 19.04 15.30u Training 16.30u Training
VR 20.04 15.30u Training 16.30u Training
ZA 21.04 Vrij
ZO 22.04 10.00 Training
MA 23.04 Individuele training
DI 24.04 19.30u Match: KV Kortrijk 2 – RAFC 2
WO 25.04 Vrij
DO 26.04 16.00u Training
VR 27.04 16.00u Training
ZA 28.04 Vrij
ZO 29.04 10.00u training

Statistieken

Update: 20/03/2018 om 18.00u

Nationale competitie

Doelpunten (totaal 43)

4: Roberto Nunez Manas

3: Luka Stojanovic, Stallone Limbombe, Michel Gysels,  Gounè Niangadou, Nando Nöstlinger

2: Joaquin Ardaiz de los Santos, Adilson Mendes Martins, Aurélio Ulinea Buta, Tino-Sven Susic, Reda Jaadi, Matteo Waem, Glenn Van den Bogaert, Younes Achter, Ayoub El Makhoukhi

1: Arnis Latifaj, Gregory Punt, Kafoumba Touré, Vincent Van Dyck, Nader Ghandri, Laurent Mendy

Gele kaarten (totaal 31)

4: Younes Achter

2: Adilson Mendes Martins, Cédérique Temmerman, Daan van der Harst, Martynas Medelinskas, Arnis Latifaj, Reda Jaadi, Larry Ofosuhene

1: Joaquin Ardaiz de los Santos, Kevin Debaty, Tibo Dierckx, Nader Ghandri, Nando Nöstlinger, Glenn Van den Bogaert, Vincent Van Dyck, Steve Colpaert, Stallone Limbombe, Michel Gysels, Tino-Sven Susic, Ayoub El Makhoukhi, Roberto Nunez Manas

Rode kaarten (totaal 1)

1: Sander Van Der Veer

Beker van België

Doelpunten (totaal 6)

3: Michel Gysels

1: Nando Nöstlinger, Arnis Latifaj, Glenn Van den Bogaert

Gele kaarten (totaal 9)

2: Nando Nöstlinger, Glenn Van den Bogaert

1: Glenn Jacobs, Gregory Punt, Ephraim Sam, Daan van der Harst, Martynas Medelinskas

Rode kaarten (totaal 1):

1: Martynas Medelinskas