Doelmannen

31 Bill Lathouwers

50 Kacper Pasztaleniec

Verdedigers

32 Glenn Van Den Bogaert

33 Vincent Van Dijck

34 Xandro Vanbroeckhoven

35 Daan van der Harst

42 Gregory Punt

Middenvelders

36 Younes Teghmas

37 Nando Nöstlinger

40 Younes Achter

43 Glenn Jacobs

44 Sander van der Veer

45 Arnis Latifaj

Aanvallers

39 Larry Ofosuhene

41 Michel Gijsels

47 Sam Ephraïm

Trainersstaff

T1: Ken Bastin

T2: Sven Van Den Broeck

Medische staff

Physical Coach: Bart De Nul

Kine: Luc Smets

Begeleiding

Visiecoach: Tim Jansen

Team Manager: Michel Bultynck

Afgevaardigde: Luc Rossey

Materiaalman: Filip Vandeputte

Speellocatie

Zonder tegenbericht spelen de Beloften hun thuiswedstrijden op het veld van K Rochus FC Deurne: Boterlaarbaan 150, 2100 Deurne. De thuiswedstrijden starten om 20u.

Wedstrijdkalender

Oefenwedstrijden
Nationale competitie en Beker Van België
Datum Uur Type Thuisploeg Uitploeg Uitslag
07/08/2017 19.30 C S.T.V.V. Royal Antwerp FC 2 – 0
21/08/2017 20.00 C Royal Antwerp FC R Standard CL 1 – 7
28/08/2017 20.00 C KV Kortrijk Royal Antwerp FC 4 – 2
04/09/2017 19.30 bvb u21 Royal Antwerp FC R.E. Mouscron 2 – 0
07/09/2017 19.30 C Royal Antwerp FC RSC Anderlecht 1 – 1
12/09/2017 19.30 bvb u21 ASV Geel Royal Antwerp FC 1 – 1
18/09/2017 19.30 C KRC Genk Royal Antwerp FC 3 – 2
25/09/2017 20.00 C Royal Antwerp FC Sp. Du Pays de Charleroi
02/10/2017 19.30 C KV Oostende Royal Antwerp FC
09/10/2017 19.30 bvb u21 Royal Antwerp FC KVC Westerlo
16/10/2017 20.00 C Royal Antwerp FC KAA Gent
23/10/2017 20.00 C Royal Antwerp FC YRKV Mechelen
30/10/2017 19.30 C Club Brugge KV Royal Antwerp FC
06/11/2017 19.30 C Royal Antwerp FC KSC Lokeren OV
20/11/2017 20.00 C KAS Eupen Royal Antwerp FC
27/11/2017 20.00 C Royal Antwerp FC R.E. Mouscron
04/12/2017 20.00 C KVRS Waasland SKB. Royal Antwerp FC
11/12/2017 20.00 C Royal Antwerp FC SV Zulte Waregem

Trainingsprogramma

Maandag 11/09 – Bosuil – terr. 2 – 16.00u aankomst Seats / training: 16.30u
Dinsdag 12/09 – 20.00u: ASV Geel – RAFC (Beker U21)
Woensdag 13/09 – vrij
Donderdag 14/09 – Bosuil – terr. 2 – 15.00u aankomst Seats / training 1: 15.30u / training 2: 16.45u
Vrijdag 15/09 – Bosuil – terr. 2 – 15.00u aankomst Seats / training 1: 15.30u / training 2: 16.45u
Zaterdag 16/09 – vrij
Zondag 17/09 – Bosuil – terr. 2 – 9.30u aankomst Seats / training 1: 10.00u

 

Maandag 18/09 – 20.00u: KRC Genk – RAFC (speeldag 5)
Dinsdag 19/09 – individueel programma
Woensdag 20/09 – vrij
Donderdag 21/09 – Bosuil – terr. 2 – 15.00u aankomst Seats / training 1: 15.30u / training 2: 16.45u
Vrijdag 22/09 – Bosuil – terr. 2 – 15.00u aankomst Seats / training 1: 15.30u / training 2: 16.45u
Zaterdag 23/09 – vrij
Zondag 24/09 – Bosuil – terr. 2 – 9.30u aankomst Seats / training 1: 10.00u

Statistieken

Nationale competitie

Doelpunten

1: Nando Nöstlinger (28/08), Matteo Waem (28/08), Michel Gysels (21/08), Arnis Latifaj (07/09)

Gele kaarten

1: Arnis Latifaj (07/08), Nando Nöstlinger (28/08), Larry Ofosuhene (28/08), Kevin Debaty (07/09), Tibo Dierckx (07/09), Cédérique Temmerman (07/09)

Rode kaarten

1: Sander Van Der Veer (28/08, 2x geel)

Beker van België

Doelpunten

2: Michel Gysels (04/09 + 12/09),

1: Nando Nöstlinger (04/09)

Gele kaarten

1: Glenn Jacobs (04/09), Nando Nöstlinger (04/09), Gregory Punt (04/09), Sam Ephraim (04/09), Glenn Van Den Bogaert (04/09)

Rode kaarten: