Royal Antwerp FC zegt nee tegen zwerfvuil

Nieuws 9 april, 2021

Vandaag verzamelden de Antwerp Streetboys samen met onze spelers Maxime Le Marchand en Aurelio Buta zwerfvuil in de Groene Zone, achter het Bosuilstadion. Deze actie kadert in de River Cleanup Challenge waarin iedereen wordt opgeroepen om actief de strijd aan te gaan tegen zwerfvuil.

Samen met de Antwerp Streetboys, actief binnen Younited Belgium en gesteund door Port of Antwerp, roepen wij al onze supporters op om hetzelfde te doen. Zeg nee tegen zwerfvuil en steek zelf de handen uit de mouwen. Maak van je buurt een propere buurt!

Het schepencollege van de Stad Antwerpen nam de uitdaging van de River Cleanup Challenge als eerste aan. Schepen Fons Duchateau gaf het goede voorbeeld en ging aan de slag op de Grote Markt. Hij riep daarop de hoofdredactie van de Gazet van Antwerpen op om hetzelfde te doen. GVA gaf daarop de fakkel door aan onze club. Wij geven de fakkel meteen door aan onze Antwerpse collega’s uit de Jupiler Pro League. Challenge accepted, Beerschot?